Zamów syntezę

Przejdź do strony zamówień i wypełnij formularz. Przedstawiciel naszego zespołu skontaktuje się z Tobą jak tylko prześlesz zamówienie.

Genotypowanie

Miło nam poinformować, że FutureSynthesis jest oficjalnym dystrybutorem produktów LGC Genomics na terenie Polski. LGC Genomics jest renomowaną firmą oferującą szeroką gamę produktów do biologii molekularnej.

 

W związku z tym oferujemy Państwu odczynniki, zestawy i usługi z zakresu biologii molekularnej od izolacji materiału genetycznego z próbki, przez sekwencjonowanie po genotypowanie oparte na technologii "KASP chemistry" i precyzyjną analizę danych z użyciem oprogramowania komputerowego.

 

Korzystanie z reakcji PCR w oparciu o genotypowanie typu KASP pozwala zapewnić kompleksowe usługi genotypowania. Poniżej przedstawiamy prezentację pozwalającą zapoznać się z ideą genotypowania SNP z wykorzystaniem “KASP chemistry”.

How does KASP™ work?

KASP Assay mix and KASP Master mix

The KASP reaction

KASP analysis & benefits of KASP

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2018-03-12 / Wiosenna promocja
  • 2017-10-14 / Realizacja projektu "szybka ścieżka"
  • 2017-01-01 / DNARepairMan - Horyzont 2020
  • 2016-09-23 / V Polski Kongres Genetyki w Łodzi (19-22.09.2016)
  Więcej ...